Vinylové podlahy Home Inspire sa vyznačujú moderným vzhľadom, vodeodolnosťou a sú aj teplé na dotyk. Vysokou hustotou a hrúbkou je zabezpečená pružnosť, a teda aj odolnosť materiálu. Tým sa zabezpečí, že i pri kontakte s topánkami a ostrými predmetmi zostanú bez poškodenia. Sú i jednoduché na údržbu - ľahko ich vyčistíte a so škvrnami si už starosti nemusíte robiť. Výborne sa preto hodia do priestorov určených pre prácu, zábavu i pre hru. Vďaka 100% vodeodolnosti a vodotesnosti zaistenej polyvinylchloridom je možné ich použiť aj v miestach, ktoré sú vystavené postriekaniu alebo zaplaveniu.

Sú vhodné do súkromných bytov a domov, využitie nájdu aj v komerčných priestoroch. Kanceláriám, recepciám, obchodom i miestnostiam v domácnosti dodajú štýlový vzhľad, eleganciu a útulnosť. Dekory sú navrhnuté tak, aby odrážali rôzny vkus a potreby, opakovateľnosť vzoru je v praxi nepostrehnuteľná. Predstavujú i výbornú alternatívu k dlaždiciam - sú praktické a teplé na dotyk, vhodné sú preto aj ako podlaha do kúpeľne.

Montáž podláh je kvôli systému Click in rýchla a ľahká, nevyžadujú sa pri nej ďalšie špeciálne nástroje. Nemenej významnou vlastnosťou je ich vhodnosť na podlahové vykurovanie a protišmykovosť.

Podlahy Home Inspire predstavujú jednoducho výbornú voľbu pre tých, ktorí chcú mať elegantné podlahy s ľahkou manipuláciou a odolnosťou a ktoré si nevyžadujú veľkú starostlivosť o údržbu.

Dodávateľom vinylových podláh Home Inspire pre slovenský trh je firma M3 dvere.